SPOTKANIE Z HODOWCĄ PTAKÓW DRAPIEŻNYCH

We wtorek 11 czerwca 2019 r.przedszkolaki ze Skibniewa miały przyjemność gościć pana Dariusza Witkowskiego, hodowcę ptaków drapieżnych.

Podczas spotkania opowiedział on przedszkolakom o swojej pasji i zawodzie sokolnika. Zaprezentował też dwa swoje ptaki, które wzbudziły bardzo duże zainteresowanie wśród dzieci. Miały one okazję zobaczyje z tak bliskiej odległości po raz pierwszy.Pan Dariusz opowiedział przedszkolakom o ptakach, ich trybie życia, pożywieniu i warunkach jakie trzeba spełnić, aby móc je hodować. Dla przedszkolaków byłato bardzo ważna i cenna lekcja przyrody.

Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi za poświęcony czas, piękną prezentację ptaków i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.